Investors’ Forum News

15-04-2019

Asociacija „Investors‘ Forum“ paskelbė 2018 metų investuotoją IF publications

Aktyviausius ir stambiausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ įvertino šalies įmonių ir organizacijų indėlį į verslo aplinkos bei investicinio klimato gerinimą. Tradicinėje, aštuntojoje „Investors‘ Forum“ metinių apdovanojimų ceremonijoje nugalėtojos laurai atiteko Marijampolės įmonei „Juodeliai“, kurią asociacija pripažino 2018 metų investuotoja. Socialiai atsakingos įmonės titulą investuotojai skyrė bendrovei „Mars Lietuva“. Šventinės ceremonijos metu taip pat paskelbtas metų sprendimas verslo aplinkai gerinti, 2018 metų verslo žurnalistas, valstybės tarnautojas ir ekonomikos mokytojas.

27-03-2019

Investuotojų forumas su Vyriausybe: Lietuva privalo plačiau atverti duris talentams iš užsienio IF publications

LRVK | Darius Janutis

Imigrantai iš užsienio Lietuvoje sudaro tik apie 1,76 proc. visuomenės, ir pagal šį rodiklį valstybė priskirtina prie besivystančių šalių. Vis dėlto, siekiant didinti Lietuvos tarptautinį konkurencingumą ir užtikrinti ilgalaikį ekonomikos vystymąsi, šaliai būtina pritraukti daugiau talentų iš užsienio ir gerokai paprastinti migracijos procedūras. Tai pažymėjo stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ nariai tradiciniame, tryliktajame Investuotojų forume su Vyriausybe.

25-03-2019

THE 15th ICIL SURVEY: GROWING TRANSPARENCY OF LITHUANIAN BUSINESS ENVIRONMENT AND NEGATIVE EXPECTATIONS FOR POLITICAL STABILITY IF publications

Investors’ Confidence Index for Lithuania (ICIL) shows that a confidence of Lithuanian investors’ is recovering after reaching 3-year lows. Currently, ICIL final value is 1,150 out of 2.

12-03-2019

Investors’ Forum Awards: submit your application!

The application process for annual Investors’ Forum Awards has now officially begun. Investors’ Forum Awards recognize and reward organizations and people who have significantly contributed to the improvement of Lithuanian business environment and investment climate. 
We kindly invite you to nominate the companies and individuals for their significant achievements in the following categories until the 15th of March:

12-03-2019

Narių naujienos: geriausi pasaulio darbdaviai – ir Lietuvoje

„Philip Morris Baltic“ ir „Philip Morris Lietuva“ kompanijos Lietuvoje gavo nepriklausomo Nyderlandų instituto „Top Employers Institute“ geriausio darbdavio (angl. Top Employer) sertifikatus.

Šis sertifikatas suteikiamas nepriklausomam auditui įvertinus organizacijoje įgyvendinamas žmogiškųjų išteklių programas ir darbuotojams užtikrinamas darbo sąlygas. Objektyviais kiekybiniais bei kokybiniais parametrais pagal itin griežtą šio instituto metodologiją yra analizuojama, kaip pritraukiami ir išlaikomi talentai, kokias mokymosi ir tobulėjimo programas kompanija įgyvendina, kaip įvertinami darbuotojų pasiekimai bei kaip už juos atlyginama, kaip skatinama lyderystė, planuojama karjera ir pan.

29-01-2019

Narių naujienos: darbdaviai naikina atotrūkį tarp vyrų ir moterų atlyginimų

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, nors 2018 m. trečiąjį ketvirtį vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis šalyje išaugo 10 proc. palyginti su atitinkamu laikotarpiu pernai, atotrūkis tarp vyrų ir moterų atlyginimų išliko didelis. Vidutinis vyrų bruto darbo užmokestis praėjusių metų trečiąjį ketvirtį buvo 1001 euras, kai moterų – 870,3 euro. Nepaisant šios tendencijos, Lietuvoje atsiranda darbdavių, įsipareigojančių vyrams ir moterims mokėti vienodą atlygį.

Page 1 out of 41

Members of "Investors’ Forum"

"Investors' Forum" association has 56 members.
See all members of “Investors’ Forum”