Investors’ Forum Naujienos

09-01-2018

Investuotojų ir ūkio ministro susitikime – atsakymai į svarbiausius investuotojų klausimus ir išplėšyti užsienio leidinių puslapiai Uncategorized

Naujuosius metus asociacijos „Investors‘ Forum“ nariai pradėjo susitikdami su Ūkio ministru Virginijumi Sinkevičiumi. Ministras apžvelgė nuveiktus darbus, pristatė šių metų strategines kryptis ir atsakė į susitikimo dalyvių klausimus. Kaip svarbiausius prioritetus ministras išskyrė darbo jėgos trūkumo mažinimą, pagalbą įmonėms pasinaudoti Europos Sąjungos (ES) finansine parama bei patogų susisiekimą su didžiosiomis Europos sostinėmis.

„Ekonomiką kuria žmonės, todėl turime sudaryti sąlygas žmonėms ją kurti. Vienas iš mūsų trumpalaikių tikslų – Migracijos departamento stiprinimas, kad užsieniečių įdarbinimas būtų greitesnis, paprastesnis ir skaidresnis. Baltasis įmonių sąrašas jau yra didžiulis postūmis. Mano siekis – kad jis būtų atnaujinamas kas ketvirtį.

Vis dėlto darbo jėgos trūkumas yra kompleksinė problema, todėl turime žvelgti plačiau. Būtina reformuoti švietimo sistemą, sudaryti geresnes sąlygas darbuotojams persikvalifikuoti, ypač regionuose, taip pat padėti verslui pasinaudoti finansine parama bei investuoti į inovacijas”, – sakė V. Sinkevičius.

22-12-2017

Asociacijos „Investors’ Forum“ nariai kviečiami į verslo pietus su ūkio ministru

Naujuosius metus pradėkite pažintimi su ūkio ministru. Kokie yra Ūkio ministerijos planai 2018 metams? Kokias pagrindines problemas mato ministras ir kaip žada jas spręsti? Ko tikėtis verslui? Šiuos ir kitus klausimus galėsite aptarti verslo pietų metu.

Renginys skirtas tik asociacijos „Investors’ Forum“ nariams. Maloniai prašome registruotis iki sausio 2 d.

Registruokitės spausdami šią nuorodą

Laikas: sausio 5 d. 12 val (penktadienis)

Vieta: viešbutis „Kempinski“ (Universiteto g. 14)

15-12-2017

„Investors‘ Forum“ pasiūlymai, kaip pertvarkyti antrąją pensijų pakopą

Pasigirdę siūlymai keisti II pensijų pakopos modelį sukėlė daug diskusijų viešojoje erdvėje. Nenuostabu – pokyčiai paliestų daugiau nei milijoną darbuotojų bei turėtų įtakos investiciniam klimatui šalyje. Tačiau svarstant  sprendimus būtina įtraukti ir socialinius partnerius.

Dar rugsėjo mėnesį stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ Socialinių reikalų ir darbo ministerijai, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkui bei Lietuvos bankui pateikė daugiau nei dvylika pasiūlymų, kaip būtų galima pertvarkyti II pensijų pakopą.

„Erdvės dabartinės pensijų sistemos tobulinimui yra ir aštrėjanti demografinė padėtis skatina galvoti apie pokyčius. Turime diskutuoti apie tai, kaip paskatinti darbuotojus aktyviau kaupti II pensijų pakopoje ir užtikrinti jiems galimybę pasirinkti tinkamiausią būdą pasirūpinti savo senatve“, – sako Rolandas Valiūnas, asociacijos „Investors‘ Forum“ valdybos pirmininkas.

13-12-2017

Kuriamos naujos galimybės žmonėms su negalia konkuruoti darbo rinkoje

Šiandien Lietuvos Respublikos Seime pasirašytas memorandumas „Dėl galimybių žmonėms su negalia konkuruoti darbo rinkoje“. Dokumentą pasirašė jo iniciatorius Lietuvos Respublikos Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkas Justas Džiugelis, LR Socialinės apsaugos ir darbo bei finansų ministrai, Lietuvos darbo biržos, verslo organizacijų ir neįgaliųjų bendruomenės atstovai.

04-12-2017

LIPI IV ketv. tyrimas: investuotojų optimizmą slopina politinio stabilumo ir ryžto vykdyti pokyčius stoka LIPI tyrimai

Vilnius, 2017 m. gruodžio 5 d. Prastėja Lietuvoje investuojančių užsienio kapitalo įmonių požiūris į šalies investicinį klimatą ir ekonomikos perspektyvas. Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ reguliariai atliekamas tyrimas atskleidžia, kad iki šiol nuosekliai augęs ir šių metų viduryje rekordines aukštumas pasiekęs Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indeksas per pastarąjį pusmetį vėl smuktelėjo iki 2017 m. pradžioje užfiksuoto lygio. Tokį pokytį daugiausiai lėmė prastėjantis investuotojų požiūris į politinį šalies stabilumą, verslo skaidrumą ir mokesčių sistemos efektyvumą.

13-11-2017

Susitikime su sostinės meru aptarta pramonės plėtra mieste ir tarptautinio Vilniaus konkurencingumo skatinimas

Asociacijos „Investors‘ Forum“ valdybos nariai pirmadienį susitiko su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi. Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos vadovų ir sostinės mero susitikime aptarta ilgalaikė Vilniaus miesto vizija ir pramonei tinkamų teritorijų plėtros perspektyvos, talentų pritraukimo į sostinę, susisiekimo su Vilniumi ir pačiame mieste iššūkiai, agentūros „Go Vilnius“ veikla.

Puslapis 1 34

"Investors’ Forum" nariai

Šiuo metu "Investors' Forum" asociacija turi 56 narius.
Visi “Investors’ Forum” nariai