Kaip ir kiekvienais metais asociacija „Investors‘ Forum“ rengiasi apdovanoti labiausiai prie verslo aplinkos ir šalies investicinio klimato gerinimo prisidėjusių įmonių, valstybės institucijų ir žiniasklaidos atstovus.

Tradicinė, trečioji „Investors‘ Forum“ apdovanojimų ceremonija vyks 2014 m. kovo 14-ąją Vilniaus Kongresų rūmuose.

 

Kviečiame jau dabar teikti paraiškas arba nominuoti organizacijas bei jų atstovus už 2013-aisiais pasiektus rezultatus šiems apdovanojimams:

  • Metų investuotojas ‒ už pažangą ir indėlį į Lietuvos ūkio plėtrą bei kuriamas naujas darbo vietas;
  • Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti ‒ už valstybės tarnautojų iniciatyvą ar sprendimą, turėjusį reikšmingosįtakos verslo aplinkai ir bendrai šalies ekonomikai;
  • Atsakinga įmonė ‒ už atsakingo verslo principų taikymą, indėlį kuriant skaidrius verslo santykius šalyje, aktyvų įsitraukimą į bendruomenių veiklą ir socialinių vertybių kūrimą bei puoselėjimą, rūpinimąsi darbuotojais bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimą.
  • „Metų verslo žurnalistas“už profesionalų požiūrį į Lietuvos ekonomikos iššūkius, objektyvų ir informatyvų šalies verslo aplinkos pristatymą.
  • „Investicijų vieta – Lietuva“– bendradarbiaujant su Lietuvos žurnalistų sąjunga, įsteigta nauja apdovanojimų kategorija, už objektyvią, analitinę Lietuvos investicinės aplinkos, gerosios ir blogosios verslo investicijų patirties sklaidą šalies regionuose. Kviečiame skaityti šios nominacijos sąlygas: čia.

PARAIŠKŲ FORMOS:

Paraiškas galima teikti el. paštu: gytis@investorsforum.lt arba adresu: asociacija „Investors‘ Forum“, Totorių g. 5-21, Vilnius.  Paraiškos priimamos iki 2014 m. sausio 31 d. 15:00 val.

 

Šias paraiškas vertins Investuotojų forumo nariai ir  laimėtojus išrinks kompetetinga Investuotojų forumo valdyba. Laimėtojai bus apdovanoti unikaliu meno kūriniu – žymaus skulptoriaus Vytauto Nalivaikos sukurta bronzine skulptūrėle, vaizduojančia žmogaus ranką ir simboliškai joje pražystantį kastuvą.

 

Sužinokite daugiau apie praeitų metų „Investors Forum apdovanojimų 2013“laureatus: Apdovanojimai_2013

 

Įvertinkime tuos, kurie savo pavyzdžiu kiekvieną įkvepia susimąstyti apie savo indėlį į valstybės gerovės kūrimą!