Didžiausius Lietuvos investuotojus vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ rengia iškilmingus kasmetinius apdovanojimus, kurių metu pažymimos ir apdovanojamos praėjusiais metais (2016) labiausiai prie investicinio klimato gerinimo prisidėjusios verslo įmonės, valstybės institucijos, švietimo ir žiniasklaidos atstovai.

 

Investors’ Forum“ skelbia šias metų nominacijas: 

„Metų investuotojas“ ‒ už indėlį į Lietuvos ūkio plėtrą ir kuriamas naujas darbo vietas 2016-aisiais;

„Atsakinga įmonė 2016“ ‒ už socialiai atsakingo verslo principų taikymą ir skaidrių verslo santykių kūrimą, aktyvų įsitraukimą į bendruomenių veiklą ir visuomeninių vertybių puoselėjimą, rūpinimąsi darbuotojais bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimą 2016-aisiais.

„Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ ‒ už iniciatyvą ar sprendimą, turėjusį reikšmingos įtakos verslo aplinkai ir bendrai šalies ekonomikai 2016-aisiais;

„Metų valstybės tarnautojas“ – už asmeninę iniciatyvą ir kryptingas pastangas priimant investicinės aplinkos gerinimui būtinus sprendimus 2016-aisiais;

„Metų verslo žurnalistas“ ‒ už profesionalų požiūrį į Lietuvos ekonomikos iššūkius, objektyvų ir informatyvų šalies verslo aplinkos pristatymą 2016-aisiais.

„Metų ekonomikos mokytojas“ – už indėlį ruošiant iniciatyvią, verslią, kūrybišką, kritinį ir ekonominį mąstymą turinčią jaunąją kartą 2016-aisiais.

 

Apdovanojimai  bus įteikti  iškilmingos ceremonijos, į kurią susirinks verslo, politikos, švietimo ir žiniasklaidos lyderiai, metu. Ceremonija vyks šių metų balandžio 21 dieną. Paraiškas vertins „Investors‘ Forum“ nariai, valdyba, ekspertai.

 

Daugiau apie praėjusių metų „Investors‘ Forum“ apdovanojimus ir laimėtojus skaitykite: Investors’ Forum apdovanojimų laimėtojai

 

Kontaktai pasiteirauti:

 

Tel. 8 5 275 52 58, el. p. info@investorsforum.lt

"Investors’ Forum" nariai

Šiuo metu "Investors' Forum" asociacija turi 56 narius.
Visi “Investors’ Forum” nariai