Investors’ Forum Naujienos

11-01-2023

Prekybinės laivybos įstatymo pataisos padės sustiprinti Lietuvos jūrinio sektoriaus konkurencingumą

2023 m. sausio 6 d. Lietuvos prezidentas pasirašė Susisiekimo ministerijos inicijuotus, prekybinę ir saugią laivybą reguliuojančius, įstatymų pakeitimus. Šioms pataisoms 2022 m. Liepos 22d. Investors‘ Forum pateikė pastabas. Džiaugiamės, kad naujasis projektas atliepia mūsų keltus klausimus dėl laivų pirkimo-pardavimo  reglamentavimo.

13-12-2022

Investors’ Forum strateginė sesija 2022

Gruodžio 9 diena buvo išties įkvepianti diena Investuotojų forumo strategijos sesijoje! Mūsų nariai, vieni didžiausių investuotojų Lietuvoje, susirinko Birštone aptarti organizacijos ateities.

21-11-2022

Tyrimas: artimiausias šalies perspektyvas investuotojai daugiausiai regi tamsiomis spalvomis IF publikacijos

Lietuvoje veikiančių užsienio kapitalo įmonių vadovų požiūris į šalies ekonomikos perspektyvas vienas prasčiausių nuo 2014 metų. Daugiau negu pusė (55 proc.) verslo atstovų mano, kad šalies ekonomika artimiausiu metu taps vis mažiau stabili. Beveik kas antras vadovas prognozuoja įmonių pelnus susitrauksiant, atitinkamai planuodami lėtinti investicijas ir priimti mažiau darbuotojų.

Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ reguliariai atliekamo Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso (LIPI) tyrimo duomenimis, bendra indekso vertė trečią 2022 m. ketvirtį krito ir pasiekė 0,960 balo iš 2 galimų. Mažesnė už vienetą indekso reikšmė rodo, kad vertindami šalies verslo aplinką investuotojai turi daugiau neigiamų, negu teigiamų lūkesčių. Indekso vertės kritimą asociacija fiksuoja nuo praėjusių metų pabaigos. Neigiamą vertę LIPI įgijo tik antrą kartą nuo 2014 m., kai buvo pradėta reguliariai vykdyti indekso tyrimus.

01-09-2022

Narių naujienos: N. Akmenėje aptartos medinės daugiaaukštės statybos perspektyvos: kyla pirmoji šalyje 94 mln. eurų tvarių statybinių konstrukcijų gamykla

Gamyklos N. Akmeneje

Akmenės Laisvoji ekonominė zona (LEZ) Aplinkos ministerijos vadovams ir statybų bei renovacijos sektoriaus atstovams pristatė investicinius plėtros planus, kurie skatins proveržį tvarios statybos sektoriuje. Į šiuo tikslu jau statomą organinių statybos konstrukcijų gamyklą pirmuoju etapu planuojama investuoti 94 mln. eurų ir sukurti per 200 darbo vietų.

15-07-2022

Antrą metų ketvirtį Investuotojų į Lietuvos ekonomiką lūkesčius žemyn tempė karas Ukrainoje ir ekonominė įtampa LIPI tyrimai

Lietuvoje veikiančių užsienio kapitalo įmonių vadovų požiūris į šalies ekonomikos perspektyvas antrą šių metų ketvirtį prastėjo. Daugiau negu 4 iš 10 Lietuvoje investuojančių bendrovių vadovų artimiausiu metu prognozuoja mažėsiantį pelną, vis daugiau investuotojų išreiškia susirūpinimą dėl ekonominės aplinkos stabilumo.

Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ reguliariai atliekamo Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso (LIPI) tyrimo duomenimis, bendra indekso vertė šių metų viduryje siekė 1,025 balo iš 2 galimų. Indekso vertė buvo viena žemiausių nuo 2014 m., kai pradėtas vykdyti LIPI tyrimas.

08-06-2022

Metinė ataskaita 2021: Overcoming These Challenges IF publikacijos

Valdybos pirmininko sveikinimo žodis
Rolandas Valiūnas

Mieli kolegos, gerbiamieji asociacijos nariai,

Ruošdamasis vėl kreiptis į Jus ir pradėti pastarųjų metų „Investors‘ Forum“ veiklos apžvalgą, mintimis grįžau prie žodžių, kuriuos rašiau pernai, ir veide atsirado kiek ironiška šypsena. Prieš metus teigiau, kad turime visas priežastis likti optimistais, ir, pandemijai traukiantis bei gyvenimu grįžtant į labiau įprastas vėžes, mūsų laukia įspūdingi atsigavimo ir augimo metai.

Puslapis 1 53

"Investors’ Forum" nariai

Šiuo metu "Investors' Forum" asociacija turi 65 narius.
Visi “Investors’ Forum” nariai