Investors’ Forum Naujienos

27-05-2020

Metiniame „Investors‘ Forum“ susirinkime – 20 metų veiklos įvertinimas ir ryžtas kopti aukštyn IF publikacijos

Per metinį susirinkimą didžiausių ir aktyviausių Lietuvos ekonomikos investuotojų verslo asociacija „Investors‘ Forum“ išrinko valdybą. Per virtualų renginį valdybos pirmininku šiemet perrinktas Rolandas Valiūnas – advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ vadovaujantysis partneris, turintis daugiau kaip 30 metų patirtį konsultuojant užsienio investuotojus ir Lietuvos rinkos lyderius sudėtingais korporatyvinio valdymo bei įmonių įsigijimo ir susijungimo klausimais.

26-05-2020

Asociacija „Investors‘ Forum“ įvertino ryškiausius 2019 metų laimėjimus IF publikacijos

2020 gegužės 26d. Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ antradienį pagerbė įmones, asmenybes ir iniciatyvas, kurios praėjusiais metais padėjo gerinti investicinį klimatą ir kūrė tvarią verslo aplinką. Devintą kartą surengtuose „Investors‘ Forum“ apdovanojimuose 2019 metų investuotoja pripažinta „Vakarų medienos grupė“ (VMG). Socialiai atsakingos įmonės titulą asociacija šiemet skyrė „AUGA group“ įmonių grupei, taip pat buvo įvertintas metų sprendimas verslo aplinkai gerinti, paskelbti 2019 metų verslo žurnalistas, valstybės tarnautojas ir dvi ekonomikos bei verslumo mokytojos. Apdovanojimų organizatoriai šiemet atsisakė iškilmių ir perkėlė renginį į virtualią erdvę.

06-04-2020

Apžvalga: dažniausiai valstybių taikomos priemonės kovoje su viruso protrūkio padariniais ekonomikai IF publikacijos

Investors’ Forum parengta, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos paruoštos analizės apie šalių taikomas priemones, apžvalga lietuvių kalba. Skaitykite čia.

Pilną EBPO parengtą analizę (EN) rasite čia. 

25-03-2020

Tyrimas: investuotojų pasitikėjimas toliau krenta IF publikacijos

Paskutinį 2019 metų ketvirtį pasiekęs 5 metų žemumas, indeksas šių metų pradžioje toliau krenta. Indekso reikšmės neigiamas pokytis ne toks drastiškas, tačiau reikšmė – žemiausia per visą rengimo laikotarpį. Pirmąjį 2020 I ketvirtį Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indeksas pasiekė 1,082 balo iš 2 galimų.

Nors investuotojų požiūris į šalies ekonominę padėtį ir jos perspektyvas, palyginus su praėjusiu ketvirčiu, yra pozityvesnis, o lūkesčiai dėl savo įmonių darbuotojų atlyginimų augimo bei naujų darbuotojų skaičiaus daug optimistiškesni, politinės aplinkos stabilumas bei numanoma šios srities situacija ateityje vertinamos prasčiau.

20-03-2020

COVID-19 fondas – pagalba medikams, ligoniams, silpniausiems

Finansų ministro Viliaus Šapokos įkurtu COVID-19 pasekmių mažinimo fondu rūpinsis Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama žymių šalies medikų, mokslininkų ir verslo atstovų komanda. Fondo lėšos bus skiriamos pagalbai tiems, kurios jos labiausiai reikia. Pirmosios surinktos lėšos bus skiriamos medikams ir ligoniams – perkamos asmens apsaugos priemonės, reagentai ir kita medicininė įranga. Vėliau poreikis bus analizuojamas ir tikslinamas, visuomenė nuolat bus informuojama, kiek surinkta lėšų ir kam jos naudojamos. Iki šiol į fondą suaukota jau 44 tūkst. eurų lėšų.

17-03-2020

Valstybės kova su pandemija: kaip įžiebti šviesą tunelio gale? IF publikacijos

Kaip teigė romėnų poetas Publilijus Siras, bet kas gali valdyti laivą, kai jūra rami. Tik kilus audrai matyti, ko vertas kapitonas, o nepaisant ištuštėjusiose miestų gatvėse juntamos tylos ir ramybės, koronavirusas visuomenės gyvenime ir ekonomikoje sukėlė tokią audrą, kokios neregėjome dešimtmečius. Vis dėlto, žvelgiant į šalies kapitono – Vyriausybės, – veiksmus tampa šiek tiek ramiau.

Puslapis 1 43

"Investors’ Forum" nariai

Šiuo metu "Investors' Forum" asociacija turi 56 narius.
Visi “Investors’ Forum” nariai