Investors’ Forum Naujienos

23-04-2021

Apdovanojimai IF publikacijos

Jau dešimtus metus apdovanosime labiausiai prie investicinio klimato gerinimo prisidėjusias verslo įmones, valstybės institucijas, švietimo ir žiniasklaidos atstovus.

Nominacijas teikti galite tradiciniams apdovanojimams, tarp kurių – metų investuotojo, atsakingos įmonės, metų sprendimo verslo aplinkai ir kitos kategorijos. Paraiškas vertins „Investors‘ Forum“ nariai, valdyba, ekspertai.

21-04-2021

Narių naujienos: VMG grupė išlaikė pardavimus ir tęs rekordines investicijas IF publikacijos

Tarptautinė investicinė VMG grupė, neaudituotais duomenimis, 2020-uosius užbaigė pasiekusi 331 mln. eurų konsoliduotus pardavimus. Pernai įgyvendinusi rekordinę šalies istorijoje plyno lauko investiciją, šiemet kompanija vysto tris naujus strateginius projektus, kuriuose iki 2025-ųjų bus sukurta per 1000 naujų darbo vietų.

Pandemijos sukelti iššūkiai kiek sulėtino bendrą grupės pardavimų augimą – planuota gauti 357 mln. eurų pajamų. Tačiau, pasak vienintelio VMG grupės akcininko Sigito Paulausko, jų lygį vis tiek pavyko išlaikyti – produkcijos parduota už 331 mln. eurų.

08-03-2021

Tyrimas: investuotojų pasitikėjimas kyla, įmonių vadovai palankiau vertina politinę aplinką šalyje LIPI tyrimai

Lietuvoje investuojančių užsienio kapitalo bendrovių vadovų pasitikėjimas Lietuvos ekonomika atsitiesia. Palyginti su praėjusiais metais, investuotojai gerokai pozityviau vertina šalies verslo aplinką, o pasitikėjimas ne tik grįžo, bet ir viršijo iki pirmojo karantino buvusį lygį.

Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į šalies ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ reguliariai vertinamas Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indeksas pirmąjį šių metų ketvirtį siekia 1,118 balo iš 2 galimų. Antrąjį praėjusių metų ketvirtį indeksas buvo nukritęs į rekordines žemumas – 0,909 balo.

29-01-2021

22 mln. eurų investicijos Klaipėdoje: VMG grupė kuria Pramonės inovacijų parką IF publikacijos

Uostamiesčio prieigose pradedamas statyti moderniausias Baltijos šalyse Pramonės inovacijų parkas. Projektą vysto tarptautinė investicinė VMG grupė, investicijos į jį sieks iki 22 mln. eurų. Čia planuojama skurti per 150 naujų aukštos pridėtinės vertės darbo vietų.

29-01-2021

Septintus metus iš eilės dvi Lietuvos įmonės užsitikrino vietą geriausių pasaulio darbdavių sąraše IF publikacijos

Lietuvoje veikiančioms įmonėms „Philip Morris Baltic“ ir „Philip Morris Lietuva“ jau septintą kartą iš eilės suteiktas nepriklausomo Nyderlandų instituto „Top Employers Institute“ geriausio darbdavio (angl. Global Top Employer) sertifikatas. Prestižinį apdovanojimą įmonės pelnė už žmogiškųjų išteklių meistriškumą ir gebėjimą atitikti darbuotojų poreikius, už pažangą gerinant darbo sąlygas, suteikiamas galimybes mokytis ir tobulėti bei siekti lyderystės.

22-12-2020

Investuotojų forumo nariai susitiko su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte IF publikacijos

Vakar Investuotojų forumo nariai susitiko su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte. Susitikime dalyvavo arti 100 Investuotojų forumo narių ir susitikime buvo aptarti Vyriausybės prioritetai ekonomikos srityje, kovos su Covid-19 priemonės, Investuotojų forumo nariai uždavė jiems aktualiausius klausimus.

Puslapis 1 47

"Investors’ Forum" nariai

Šiuo metu "Investors' Forum" asociacija turi 56 narius.
Visi “Investors’ Forum” nariai