Investors’ Forum Naujienos

25-04-2024

Asociacijos „Investors‘ Forum“ apdovanojimuose triumfavo bendrovė „Mars Lietuva“, atsakingos įmonės titulas atiteko „Mantinga Group“

Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ paskelbė įmones, žmones ir organizacijas, kurios per praėjusius metus labiausiai padėjo gerinti šalies verslo aplinką ir investicinį klimatą. Tryliktą kartą surengtoje apdovanojimų ceremonijoje 2023 metų investuotojo titulas atiteko bendrovei „Mars Lietuva“. Už socialiai atsakingą veiklą investuotojų pripažinimo sulaukė duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių gamybos įmonė „Mantinga Group“.

19-10-2023

Investuotojai: svarbiausias naujojo politinio sezono darbotvarkės klausimas turėtų būti mokesčių reforma IF publikacijos

Siekdamas užtikrinti tolesnę šalies ūkio raidą ir pritraukti užsienio investicijų, Seimas privalo paskutinius kadencijos metus tęsti pradėtus darbus, ypatingą dėmesį skirdamas mokesčių reformai ir investicinei aplinkai gerinti. Tokią poziciją išsakė stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ atstovai susitikę su Seimo nariais prasidėjusio politinio sezono darbams aptarti.

22-09-2023

Pasaulio iššūkius ir būdus jiems spręsti tarptautiniai ekspertai aptarė konferencijoje Vilniuje

Rugsėjo 7-8 dienomis Vilniuje vyko ekonomikos konferencija „Vilnius 700: Creating a Better Future in a Turbulent World“. Lietuvos sostinėje susirinkę versloir visuomenės lyderiai iš Lietuvos ir užsienio šalių aptarė aktualiausius pasaulio iššūkius, artimiausios ateities prioritetus, Lietuvos ir Vilniaus indėlį į tarptautinius ekonomikos ir politikos procesus.

21-09-2023

Narių naujienos: N. Akmenėje atveriama 100 mln. eurų vertės tvarios statybos konstrukcijų gamykla

Tarptautinė investicinė VMG grupė, „Hanner“ ir BRAITIN valdomas fondas „Baltic Industrial Fund II“ Akmenės laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) atvėrė tvarios statybos ir renovacijos konstrukcijų gamyklą. Tai yra pirmoji tokio tipo gamykla Baltijos šalyse ir vos trečioji Europoje. Naujojoje gamykloje planuojama sukurti ir apie 200 naujų aukštos pridėtinės vertės darbo vietų.

28-06-2023

Konferencija “Vilnius 700: Creating a Better Future in a Turbulent World” rugsėjo 7-8d.

Asociacija “Investors’ Forum” rugsėjo 7-8 dienomis organizuoja ekonomikos konferenciją “Vilnius 700: Creating a Better Future in a Turbulent World”, kurios metu politikos, verslo ir pilietinės bensruomenės lyderiai aptars pasaulio padėtį, didžiausias visuomenines, ekologines problemas bei artimos ateities prioritetus.

16-06-2023

Asociacijos „Investors‘ Forum“ valdybą papildė keturi nauji nariai, valdybos pirmininku perrinktas Rolandas Valiūnas

Atnaujinta stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ valdybos sudėtis. Metiniame asociacijos narių susirinkime valdybos nariais išrinkti Rolandas Viršilas, UAB „Švyturys–Utenos alus“ vadovas, Giedrė Kaminskaitė-Salters, AB „Telia Lietuva“ vadovė, Mariano Andrade Gonzalez, UAB „Moody‘s Lithuania“ vadovas ir Justas Plankis, UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ vadovas. Metinio susitikimo metu išrinkta valdyba, penktadienio ryte vykusiame pirmajame posėdyje valdybos pirmininku išrinko Ellex Valiūnas vadovaujantį partnerį Rolandą Valiūną.

Puslapis 1 54

"Investors’ Forum" nariai

Šiuo metu "Investors' Forum" asociacija turi 67 narius.
Visi “Investors’ Forum” nariai