Vakar, birželio 9 dieną, naujuoju asociacijos „Investor‘s forum“ valdybos pirmininku trejų metų kadencijai išrinktas Rolandas Valiūnas, advokatų kontoros Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN vadovaujantysis partneris. Advokatų kontora Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN buvo tarp asociacijos „Investors‘ Forum“ steigėjų, yra jos nariai nuo pat įkūrimo.

„Šios pareigos – ne tik pripažinimas, bet ir nauja atsakomybė. Vieni iš pagrindinių asociacijos uždavinių – gerinti investicinę aplinką Lietuvoje ne tik užsienio, bet ir Lietuvos investuotojų interesais, siekiant bendro ekonomikos augimo.

Patvirtinta vidutinės trukmės asociacijos strategija, prioritetai 2008 metams. Kaip Valdybos pirmininkas būsiu atsakingas, kad šie procesai vyktų sklandžiai, o taip pat sieksiu pateikti ir naujų idėjų. Manau, to iš manęs ir tikimasi“,- teigė R. Valiūnas.“

Asociacija „Investors’ Forum“ yra stambiausių ir aktyviausių investuotojų į Lietuvos ekonomiką asociacija, kurios misija yra investicinės aplinkos gerinimas Lietuvoje. Įkurta 1999 m. birželio mėnesį asociacija nuolat plėtėsi ir šiuo metu vienija 45 narius, tarp kurių stambiausi užsienio investuotojai šalyje: bankai, telekomunikacijų, audito, logistikos ir kitų veiklos sričių bendrovės, investavusios šalyje daugiau nei 5 mlrd. LTL tiesioginių užsienio investicijų. „Asociacijos vizija, patvirtinta vidutinės trukmės strategijoje – siekti, kad Lietuvos investicinis klimatas, pritraukiant tiesiogines užsienio investicijas taptų vienu patraukliausių Europos Sąjungoje“, – sako Rūta Skyrienė, asociacijos „Investors‘ Forum vykdomoji direktorė.

2008m. birželio 5d. vykusio metinio asociacijos „Investors‘ forum” susirinkimo metu taip pat išrinkta naujoji asociacijos valdyba, kurią sudaro:

p. Morten Christensen, „Lietuva Statoil”

p. Aibat Akhmetalivom, „Philip Morris Lietuva”

p. Rolandas Valiūnas, advokatų kontora „Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir Partneriai/LAWIN”

p. Kim Bartholdy, „DSV Transport“;

p. Christopher C. Butler, „PricewaterhouseCoopers”

p. Artūras Feiferas, „SEB bankas”

p. Paulo Pereboom, „Rimi“

p. Per Moller, „Ernst&Young“

p. Audris Barcevičius, „Siemens“

Dėl detalesnės informacijos bei komentarų, maloniai prašome kreiptis į p. Rūtą Skyrienę, asociacijos „Investors’ Forum” vykdamają direktorę, tel.: 2755258, mob. tel.: 8687 88861 arba el. Paštu: [email protected]