Investors‘ Forum kartu su partneriais organizuoja nemokamą seminarą Kauno verslo bendruomenei. Šis renginys skirtas aptarti įmonių socialinės atsakomybės principus ir tai, ką šioje srityje gali pasiekti mažos ir vidutinės įmonės, bei kokią naudą tai gali atnešti pačioms įmonėms ir visuomenei. Seminare pranešimus skaitys ir savo įžvalgomis bei žiniomis dalinsis ĮSA ekspertai iš Investuotojų Forumo, Transparency International Lietuva bei Baltijos Aplinkos Forumo.  Kviečiame jus ir/ar jūsų įmonės atstovus dalyvauti šiame renginyje. Pasidalinkite kvietimu su kolegomis, partneriais, kuriems tai gali būti aktualu.

Seminaro pranešimų temos:

  • Emilis Ruželė, Investors’ Forum: Kodėl Socialinė atsakomybė ir tvarumas yra logiška ir ekonomiškai pagrįsta?
  • Audronė Alijošiutė-Paulauskienė, Baltijos aplinkos forumas: Darnaus verslo konceptas: iššūkiai vietos, regioniniame ir globaliniame kontekste.

Aplinkosauginė atsakomybė kaip niekad  svarbi.  Tiek  gamintojai, tiek tiekėjai, tiek  vartotojai turi pretekstą peržiūrėti savo  strategijas ir įsivertinti aplinkosauginius poveikius – ne tik dėl iškeltų ES tikslų, bet ir dėl naujų galimybių.  Žalieji viešieji pirkimai (ŽVP) yra itin svarbus instrumentas aplinkosaugos tikslams įgyvendinti, nes padeda formuoti žaliąją rinką – tiek vartotojai, tiek gamintojai gali prisidėti prie klimato kaitos, žiediškumo ir kitų tikslų įgyvendinimo. Ambicingus nacionalinius žaliųjų viešųjų pirkimų įgyvendinimo 2021-2023 m. tikslus Vyriausybė patvirtino birželį, skatindama, kad pirkimų vykdytojai įsigytų daugiau prekių, paslaugų ar darbų, darančių kuo mažesnį poveikį aplinkai. Nuo 2023 m. žalieji pirkimai turi būti dominuojančia viešųjų pirkimų rūšimi, o be atsakingų tiekėjų tai neįmanoma įvykdyti.

  • Deimantė Žemgulytė, „Transparency International Lietuvos skyrius”: Pranešėjų apsauga ir skaidrumas – ką šiose srityse gali nuveikti mažos ir vidutinės įmonės?
  • Ieva Lapeikienė, Baltoji banga: Kolektyvinis veikimas ir socialinė atsakomybė

Seminarą moderuos Rūta Skyrienė, asociacijos „Investors‘ Forum“ vykdomoji direktorė.

Seminaras skirtas atskleisti praktinius šių temų aspektus, suteikti žinių ir pasidalinti turima gerąja praktika ir patirtimi.

Data | Rugsėjo 27 d. (pirmadienis)

Laikas | 13:00

Trukmė | iki 4 val.

Vieta | „SDG“ , Draugystės g. 8E, Kaunas

Dalyvavimas galimas tik su galimybių pasu.

Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas, kviečiame registruotis čia: https://forms.gle/jLFgmLn2CyQb2SpbA

Iki susitikimo Kaune!