Asociacija “Investors’ Forum” rugsėjo 7-8 dienomis organizuoja ekonomikos konferenciją “Vilnius 700: Creating a Better Future in a Turbulent World”, kurios metu politikos, verslo ir pilietinės bensruomenės lyderiai aptars pasaulio padėtį, didžiausias visuomenines, ekologines problemas bei artimos ateities prioritetus.

Gyvename epochoje, kai technologijos ir demografijos problemos formuoja naują realybę, o socialiai atsakingo ekonominio augimo bei tvarios demokratijos siekiai yra kvestionuojami ir puolami.

Konferencijoje, skirtoje Vilniaus 700 metų jubiliejui, spręsime sudėtingiausias ekonomikos, klimato kaitos, energetikos ir švietimo problemas tiek pasauliniu, tiek lokaliu mastu. Žymiausi mąstytojai, ekonomistai ir aktyvistai susirinks į dviejų dienų konferenciją kūrybingam apsikeitimui idėjomis ir ateities vizijomis.

Konferencijoje kalbės Martin Wolf, „Financial Times“ vyriausiasis ekonomikos apžvalgininkas, verslo žvaigždė Ivan Glasenberg, buvęs „Glencore“ vadovas ir akcininkas, Fabrizia Lapecorella, EBPO generalinio sekretoriaus pavaduotoja ir daugelis kitų.

Tarptautiniai lyderiai, žinomi verslininkai, vertingos įžvalgos ir nauji sprendimai – ši konferencija yra puiki Vilniaus gimtadienio dovana pasauliui“, – sako Rolandas Valiūnas, Investuotojų forumo valdybos pirmininkas, konferencijos komiteto pirmininkas.

Konferencijos programą įkvėpė pasaulyje žinomas humanistas, pirmaujantis ekonomikos ir valdymo ekspertas, Izraelio premijos 2020 laureatas prof. Avishay Braverman.